Masaż

Masaż Opole – Gabinet masażu w Opolu

Lekarz zalecił Ci rehabilitację? Masz schorzenia kręgosłupa i chcesz je wyleczyć? Marzy Ci się odnowa biologiczna? A może po prostu chcesz się zrelaksować? Skorzystaj z usług Prywatnego Gabinetu Masażu i Rehabilitacji. Chcesz skutecznie zrelaksować się po ciężkim dniu pracy? Masz dolegliwości, których chcesz się pozbyć? Cierpisz na nadwagę, nie możesz schudnąć?

Nic prostszego! Oferuję masaż w gabinecie lub w domu klienta. Posiadam także przenośny stół do masażu.

W zależności od typu wykonywanych zabiegów masujących, masaż ma właściwości uspokajające lub pobudzające, rozluźniające, relaksujące, niwelujące ból. Może również oczyszczać organizm, poprawiać krążenie, przyspieszać przemianę materii, stymulować układ odpornościowy i wpływać korzystnie na wygląd skóry.

Masaż relaksacyjny ma przede wszystkim za zadanie spowodować odprężenie napiętych mięśni, które w wyniku np. stresującego trybu życia są sztywne, a przez to są też nierzadko przyczyną bólu. Podstawową zaletą tego typu masażu jest pobudzenie mięśni i układu krążenia, likwidacja napięcia zarówno fizycznego, jak i psychicznego oraz całkowite rozluźnienie, odprężenie, regeneracja i relaks. Dzięki masażom można wymodelować i wyszczuplić sylwetkę, a także pozbyć się cellulitu.

Masaż odchudzający jest jedną z podstawowych metod w terapii nadwagi, ale nie powinien być jedyną stosowaną metodą. Polecany jest szczególnie w celu likwidacji tkanki tłuszczowej z okolic pośladków, bioder i ud, ale przyczynia się również do ogólnego spadku wagi.

Moją dewizą jest zdrowie i uroda. Dlatego proponuję Państwu szeroką gamę usług związanych z relaksem, zdrowiem i urodą. Gwarantuję najwyższej jakości usługi, w bardzo miłej i serdecznej atmosferze.

Zdjęcia naszego gabinetu:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *