Masaż z dojazdem

Lekarze, psychologowie i inni specjaliści, obok konwencjonalnych metod leczniczych, coraz częściej zalecają masaż jako element wspomagający terapię. Nie każdy jednak ma sposobność, by udać się do gabinetu fizjoterapii na zabieg. Czasem przyczyną jest zaawansowany wiek, w innym wypadku – dotkliwa kontuzja, która unieruchamia daną osobę, a bardzo często też jest to efekt braku czasu, wynikający z licznych obowiązków, zarówno tych zawodowych, jak i związanych z domem czy rodziną. W każdym z tych przypadków jednak jest dogodne rozwiązanie – masaż z dojazdem.

Masaż z dojazdem

Jako profesjonalista mogę Państwu zaoferować kilka rodzajów masażu, w tym:

  • relaksacyjny,

  • klasyczny,

  • leczniczy,

  • odchudzający

i inne. Każdy z nich doskonale wpływa na kondycję psychiczną i zdrowotną – relaksacyjny pomoże zredukować codzienny stres i znaleźć chwilę odprężenia w pędzącym świecie. Klasyczny, obok redukcji napięcia psychicznego i rozluźnienia mięśni działa również redukująco na różnego rodzaju bóle. Leczniczy jest często zalecany jako metoda wspierająca leczenie różnych dolegliwości i kontuzji przez m.in. lepsze ukrwienie uszkodzonych miejsc, niwelowanie stanów zapalnych i opuchlizny. Odchudzający zaś, jak sama nazwa wskazuje, ma za zadanie usprawnienie metabolizmu, tym samym przyspiesza spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej, która jest mechanicznie rozbijana przez masażystę.

Dojazd na terenie Opola

Mam niezbędne kompetencje, umiejętności i doświadczenie, aby wykonać każdy z wyżej wymienionych typów masażu. Profesjonalnie wykonane usługi przyniosą Państwu ukojenie w bólu, pomogą szybciej wrócić do zdrowia po kontuzji, ale przede wszystkim poczujecie dzięki nim stan błogiego relaksu, który pozytywnie przełoży się na Państwa kondycję psychiczną. Zabiegi wykonuję u klientów, w ich domach – na terenie Opola dojeżdżam ze specjalistycznym łóżkiem do masażu, dzięki czemu klient ma możliwość skorzystania z w pełni profesjonalnego zabiegu terapeutycznego. Zachęcam do skorzystania z moich usług, a w razie pytań – chętnie udzielę wszelkich odpowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *